Chtěli byste pro svou rodinu letecký zájezd k moři?

Hledáte, klikáte, přemýšlíte, ale máte pocit jakoby vám najednou zdřevěněly nohy, protože se pořád nemůžete pohnout z místa?

Čím to může být?

 • Snaha neutratit příliš
  Možná, že byste chtěli pořídit hezkou dovolenou u moře, ale nechcete zbytečně platit víc, než je nutné. Už i tak je to dost peněz. A z některých částek se vám vyloženě protáčí panenky.
 • Nadvláda zmatku
  Je pravděpodobné, že se v jednotlivých nabídkách ztrácíte. Neumíte je mezi sebou porovnat. A tak jako klokan skáčete z jedné varianty na druhou, aniž by to mělo nějaký výsledek. Čas běží a váš cíl se jen vzdaluje.
 • Panující nejistota
  Ke konečnému rozhodnutí vám chybí jistota, že opravdu kupujete správně. Zkrátka, že tohle je přesně to, co hledáte. A také, že právě nastal den D, hodina H a minuta M k nejlepší možné koupi vaší vytoužené rodinné dovolené u moře...

Řešení ale není vůbec složité! Vím, jak se můžete rychle a jednoduše zorientovat.

Cože? Kdo?

Jsem Eva Szopová

Provozuji cestovní agenturu Cesty s dětmiA ráda ukazuji cesty k famózní rodinné dovolené v cizině.

Můj příběh si můžete přečíst zde.

Když mi dneska klienti napíší, jaký zájezd by chtěli a jak velká rodina jsou, dokážu rychle zhodnotit:

 • 1
  Kolik peněz je na takovou dovolenou třeba.
 • 2
  Jak je možné ušetřit.
 • 3
  Kdy má rodina zájezd kupovat.
 • 4
  I kam by bylo nejlepší jet.

Ale vždycky to tak nebylo.

Ani já jsem před prvním prodejem zájezdu nevěděla:

Jak je to s těmi „dětmi zdarma“.

Jaké jsou základní způsoby, jak koupit zájezd výhodně.

Jestli je opravdu nejlepší čekat na poslední chvíli.

Kdy nejlépe by se měli klienti začít po dovolené ohlížet.

Kolik se dá ušetřit a jak.

Kolik z celkové ceny zájezdu se platí za letenky.

Jaké jsou nevýhody last minitů.

A kolik peněz by měla mít rodina nachystáno.

Dneska už na všechny tyto otázky umím odpovědět.

Dokonce třeba vím, jak koupit zájezd s víc než 50% slevou. A rozhodla nenechat si to všechno jen pro sebe. Napsala jsem Návod na šťastnou koupi leteckého zájezdu k moři:

E-book, kde se pohodlně dozvíte to nejpodstatnější ohledně koupě letecké dovolené u moře pro rodiny s dětmi.

+ 6 rozšiřujících bonusů k tomu:

 1. Německé a polské ck
 2. K moři nejlevněji
 3. Jak si rozdělit cestu k moři aneb fajn tip pro Rakousko
 4. S dětmi do termálů
 5. Tip na prodlužený víkend bez dětí
 6. Tipy pro Mexiko

Co přečtením Návodu získáte?

 • 1
  Ušetříte
  Čas, energii i peníze. Protože tohle know how nebudete muset získávat sami metodou pokus – omyl. Ale jednoduše si vše přečtete. Dozvíte se i příklady z praxe.
 • 2
  Odhalíte prodejní triky
  Nahlédnete pod pokličku toho, jaké marketingové triky se při prodeji zájezdu používají. A proto už se nikdy nenecháte oklamat a budete přesně vědět, na čem jste.
 • 3
  Podniknete cestu od představy k realitě
  Osvobodíte se od falešných představ a iluzí. Sice vám trošku sundám pohodlné růžové brýle, ale o to blíž budete ke skutečné možnosti pořízení fantastické letecké dovolené.
 • 4
  Budete vědět, jak nejlépe nakoupit
  Dozvíte se, jaké jsou skutečně základní ceny a jak ušetřit maximum. A prásknu vám i tip, jak můžete koupit zájezd dokonce s více než 50% slevou.
 • 5
  Stanete se sami expertkou či expertem
  Když před vašimi zraky přistane konkrétní nabídka zájezdu, tak po přečtení "Návodu" budete schopni sami zhodnotit, zda je pro vás vhodná a výhodná. Nebo se vám jen někdo něco snaží za každou cenu prodat.
 • 6
  Načerpáte inspiraci
  Rozšíří se vám obzory. Protože kromě informací o leteckých zájezdech se dozvíte i o dalších možnostech hezké dovolené pro rodiny s dětmi. Pro případ, že letět už by se vám nechtělo.

Návod na šťastnou koupi leteckého zájezdu k moři prodávám za cenu 890 Kč

Ale vzhledem k tomu, že pořízení letecké dovolené pro celou rodinu se pohybuje v desetitisících, je to zanedbatelná suma. V podstatě investujete stovky korun, abyste ušetřili tisíce. A to při nákupu první letecké dovolené po přečtení Návodu, ale také při koupi všech následujících.

Možná si říkáte, zda by se tyto informace nedaly najít někde zadarmo.

S čistým svědomím můžu říct, že jen těžko. Museli byste totiž narazit na někoho, kdo je v dané oblasti odborníkem. A ještě je vám ochoten všechno sdělit a strávit hodiny vysvětlováním. Na internetu najdete jen nepřesné zlomky informací. Rozhodně ne ucelený a praktický přehled se vším všudy. Včetně reálných příkladů z praxe.

Za kvalitou e-booku si stojím.

A proto, pokud po jeho přečtení zjistíte, že "Návod" nesplnil vaše očekávání, nepřinesl nic nového a užitečného, můžete mne do 30ti dnů požádat o vrácení peněz. A nemusíte udávat žádný důvod.

Další bonus navíc - VIP kontakt

K nákupu Návodu také jako bonus dostanete VIP kontakt přímo na mne, který můžete využít k poptávce zájezdu. Prostě ve chvíli, kdy už budete vědět, že je čas pořídit dovolenou, vám pomohu vybrat konkrétní zájezd vhodný přesně pro vaší rodinu. Takové poptávky mají záruku, že je budu řešit přednostně. Tedy rychleji než poptávky, které přišly jinou cestou. A také s menším rizikem, že se na ně nedostane řada.

Doživotní aktualizace zdarma

Cestovní ruch je dynamická oblast a informace je třeba občas aktualizovat. Proto ode mne máte další garanci. A to, že dostanete vždy každou novou verzi "Návodu". Informace vám tak nikdy nezastárnou. A nemusíte je mít ani v ledničce.

Chcete ještě přesněji vědět, o co jde?

Možná vám bude vše jasnější, když nahlédnete do obsahu e-booku.

Konec vysvětlování

Zkrátka pokud toužíte podniknout cestu od snu o dovolené k realitě, objednejte si Návod na šťastnou koupi leteckého zájezdu k moři teď hned. Zaplaťte kartou a budete jej mít obratem.

A pokud přece jen malinko váháte, může vás zajímat, co na e-book říkají ti, co už jej četli. To se dozvíte v referencích.

Reference

Chceme jet s rodinou letecky k moři. Ale nemám chuť ani čas vysedávat na internetu a porovnávat nabídky. A kromě toho mi před přečtením e-booku pořád v hlavě zněla varování okolí: „Jen tě chtějí nalákat! Já jsem taky naletěla." Tak jsem si pořídila e-book paní Szopové. A prozřela jsem! Některé informace jsem už znala, ale kolečka lépe zapadla do sebe. Zjistila jsem, že jsem mimo snad v polovině představ o letecké dovolené. Ve svém smýšlení jsem otočila prakticky o 180°! Vyplatí se být připraven a informačně vybaven tak, aby si každý byl schopen bez pochyb stát za svým rozhodnutím. A v tomto vám tento e-book rozhodně pomůže. A ještě budete mít pocit „podpultových" informací.
Barbora Kunclováwww.bzunda.cz
Dosud ve mně hledání dovolené vzbuzovalo spíš hrůzu. Nedokázala jsem se v množství zájezdů zorientovat. Musím přiznat, že jsem s dovolenou nikdy nebyla úplně spokojena. Po přečtení e-booku paní Szopové mne plánování dovolené baví. Konečně věřím, že i já odkážu za rozumnou cenu sehnat dovolenou, která bude vyhovovat celé mojí rodině. V e-booku jsem se dostala k radám, které bych jinde neměla šanci získat. Vřele ho doporučuji všem, kteří chtějí zažít perfektní dovolenou s dětmi a přitom nezruinovat rodinný rozpočet.
Klára Kubíkována rodičovské dovolené
E-book na mě mile překvapil. Přestože se v letectví pohybuji již jednu dekádu, objevila jsem v něm nové informace. Našla jsem zde velice detailně popsanou problematiku oblíbených first minute a last minute zájezdů. Všem, kteří plánují nákup zájezdu a chtějí být dobře připraveni, jej mohu doporučit. Zvláště pak rodinám s dětmi.
Eliška Kratinováexpertka na letectví a nadšená cestovatelka, www.eliskakratinova.cz
E-book mne nadchnul! Je doslova nabitý užitečnými informacemi, které šetří čas, peníze a i nervy. Po jeho přečtení přestanete tápat a začnete plánovat svou dovolenou. Jsem vděčná za "podpultovní" cenné rady a tipy, budou se nám hodit.
Erika Sirotova s rodinoudětská astroložka
Jako úplný laik musím říct, že mě e-book velmi obohatil. Získala jsem detailní přehled, kdy je vhodné letecký zájezd kupovat. A navíc spoustu cenných rad a tipů k tomu. Příklady konkrétních hotelů byly velmi zajímavé. Nadchly mě i jiné možnosti cestování s dětmi. Super e-book nabitý informacemi, který ráda rodinám doporučuji.
Eva Němcováwww.krouzime.cz
E-book Návod na šťastnou koupi leteckého zájezdu k moři mohu vřele doporučit. Autorka v něm nabízí pohled do zákulisí prodeje zájezdů. Seznámila jsem se s prodejními strategiemi, s tím, jak je prokouknout a tím co nejvíce ušetřit. "Návod" obsahuje praktické příklady i vlastními zkušenostmi. Jde o knížku plnou cenných zkušeností a informací, ke kterým se běžný klient nedostane. Získané zkušenosti vám pomohou při výběru ideální dovolené za tu nejvýhodnější cenu. A o to přece jde. Nebo ne?
Petra Querol y SaezPřekladatelka a maminka dvou dcer