Centro Vacanze Bi Village ****

Chorvatsko, Fažana u Puly

Místo:

Městečko Fažana je malý rybářský přístav na západním břehu Istrijského poloostrova, 5 km od Puly. Je známa jako výchozí bod k návštěvám istrijských pamětihodností – např. římské arény z 1. století v Pule, či dříve zapovězených ostrovů jugoslávského prezidenta J. B. Tita, dnes NP Brijunské ostrovy se zoo-safari a Titovou vilou.

Centro Vacanze BI VILLAGE****:

Kvalitní a dobře vybavený resort Bi Village je rozložený podél oblázkové pláže v nedotčené přírodě a obklopený
středomořskou vegetací. Je jediným 4* resortem na jihu Istrie. Disponuje třemi soustavami sladkovodních bazénů. Sportovní areál tvoří 2 volejbalová a basketbalová hřiště, hřiště pro házenou, 2 fotbalová a tenisová hřiště, stolní tenis, areál pro lukostřelbu, adrenalinový Advantage Park se stezkou korunami stromů a venkovní fitness park. Probíhají zde pravidelně sportovní kurzy windsurfingu a potápění. K dispozici je půjčovna kánoí, lodí, surfů, šlapadel a vzhledem k množství cyklostezek v okolí také půjčovna kol (vše za poplatek).

Samozřejmostí jsou 3 restaurace, bar, cukrárna, jogurterie, zmrzlinárna, beach bar, supermarket, minimarket, bankomat, kosmetický salón, směnárna a ošetřovna. V hlavní sezóně jsou organizovány bohaté animační programy, soutěže pro děti i dospělé, mini club, sportovní turnaje, hry na pláži a večerní zábavní programy.

Pláž, dlouhá 1 km, s výhledem na národní park Brijuni, je prostorná, oblázková a volně přístupná. Vstup do vody je pozvolný, slunečník a lehátka jsou za poplatek. Obuv do vody doporučujeme. Čistota moře je oceněna modrou vlajkou.

Ubytování:

Mobilehome Lux Grand MH 2/2+2 (2x WC/sprcha, klima) 32 m2 + terasa, pro 2–6 os. Jsou umístěny v polostínu cca 150 m od oblázkové pláže a zhruba 100 m od soustavy bazénů „Garden Pool“ pro děti i dospělé.

Doprava:

Autobusem od 2.400,-Kč/osoba, vlastní dopravou.

Možnosti výletů:

Pula, Brijuni, Poreč, Novigrad, Rovinj, Limský záliv

Ceník 2019:

Zelené termíny jsou předbězně volné.

Šedé termíny jsou už obsazené.

Červené termíny jsou v akci 2v1, cena je včetně autobusové dopravy.

Mobilní domky Lux Grand ↓↓↓

Nenechte se zmást odjezdovými dny v tabulce!

Jsou pro autobusovou dopravu. Pobyty v hlavní sezóně jsou především od soboty do soboty. Jen stany mají i jiné možnosti termínů.

Jak vypočítat celkovou cenu:

1) Vyberte počet dní, termín a počet osob. Cenu v tabulce vynásobte počtem platících osob. Je důležité vědět:

  • První dítě do 12ti let (0-11) je ve všech termínech zdarma. Musí jet ale minimálně s dvěma platícími osobami. A samo se mezi platící osoby nepočítá. Takže pokud jste dva dospělí a dvě děti, díváte se do sloupce pro 3 osoby.

  • Druhé dítě do 12ti let (0-11) má slevu 20% z tabulkové ceny.

  • Slevu 20% z tabulkové ceny zájezdu mají i senioři nad 60 let. Ale jen v termínech pobytu mimo hlavní sezónu. (Před 1.7. a po 2.9.)

  • Slevu 5% mají osoby ZTP.

2) Odečtěte slevu za včasný nákup:

  • 10% do 31.12.
  • 8% do 28.2.
  • 5% do 31.3.

3) Přičtěte příplatky:

Závěrečný úklid (590 Kč), povinný klubový poplatek 1 €/os. nad 12 let/noc,  ložní prádlo (fakultativně) 250 Kč/os., parkovné v kempu (150 Kč/noc/auto), komplexní pojištění ERV a.s. 390 Kč/195 Kč (dospělý/dítě do 12 let), pobytovou taxu 50 Kč/noc pro os. od 18 let,  30 Kč/noc pro os. od 12 do 17 let, kauci 2.000 Kč (80 €)/mobilhome.

A pokud by vás zajímalo, na kolik by vás pobyt stál přes Booking, můžete se podívat zde.