Camping Resort Lanterna ****

Chorvatsko, Lanterna u Poreče

Místo:

Zalesněný poloostrov Lanterna leží v nejsevernější části Porečské riviéry. Od města Poreče je vzdálen 9 km severně a od Novigradu 7 km jižně. Celé území nabízí kompletní infrastrukturu pro moderní, aktivní dovolenou uprostřed nádherné středomořské přírody.

Kemp LANTERNA****:

Lanterna je jedním z nejznámějších, největších a nejlépe vybavených resortů v celém Chorvatsku. Čerpá z tradice, zkušeností a prestiže, založené na řadě mezinárodních ocenění pro nejlepší kempy Evropy. Nacházejí se zde nové rodinné bazény s tobogány, vířivkami a dalšími atrakcemi pro děti, nový je vzhled hlavního bazénu, zvětšená je hlavní písečno-štěrková pláž s beach-barem, zrekonstruovaná a modernizovaná tři sociální zařízení a recepce, změněna je květinová a parková úprava. Jsou zde Campsite Piazza (obchodní zóna), zóna pro rodinnou zábavu a Teens Area, rozšířen je i rodinný aquapark.

Vybavenost kempu:

restaurace, bary, pizzerie, fast-food, supermarket, pekárna, stánek s čerstvým ovocem a zeleninou, prodejna čerstvých ryb, prodejna suvenýrů a domácích produktů, bankomat, směnárna a recepce.

Sportovní vyžití a programy:

2 soustavy bazénů – hlavní, s mořskou vodou, druhá je rodinný sladkovodní Aquapark, tenisové kurty, beachvolejbal, víceúčelové sportovní hřiště, minigolf, lezecká stěna, půjčovna atrakcí na vodu, potápěčské centrum, vodní sporty. V hlavní sezóně denně bohaté animační programy pro děti i dospělé. Blízko je i půjčovna kol, aut a skútrů.

Pláž:

3 km dlouhá, oceněna Modrou vlajkou za čistotu moře. Charakter pláže – písečno-štěrková, střídavě s kameny a betonovými platy s upravenými vstupy do vody. Travnaté a oblázkové plochy na slunění. K pronájmu slunečníky a lehátka. Obuv do vody doporučujeme.

Wi-fi zóna u recepce bezplatná.

Ubytování:

Mobilehome cool Lux - Mob. 2/2+2 (WC/sprcha, klima), 24 m2 + terasa – pro 2-6 osob.

Mobilehome cool Lux Grand - Mob. 2/2+2 (2xWC/sprcha, klima), 32 m2 + terasa - pro 2-6 osob.

Oba typy jsou umístěny v zóně s parkovou úpravou, asi 30 m nad mořem. Vzdálenost k nejbližší pláži je cca 400m z kopce. V blízkosti mobilehomů se nachází soustava bazénů pro děti.

Mobilehomy Lux č. 15 a 16 jsou umístěny JZ od recepce, tzn. v jiné zóně kempu než ostatní mobilehomy CK  – ve vzdálenosti cca 2 km, od hlavní pláže kempu cca 800 m a od rodinného aquaparku cca 2 km.

Mobilehome Premium Exclusive - 2/2 + 2 (2 x WC + sprcha, klima), cca 36 m + terasa 25 m, pro 2 - 6 osob. Jsou umístěny v nové zóně, cca 200 m od aquaparku a cca 500 m od pláže.

Delegát:

Ve středisku působí česky mluvící delegát CK.

Stravování:

vlastní (v kempu je restaurace, pizzerie, fast-food, supermarket, prodejna ryb, stánky s ovocem a zeleninou, pekárna, ...)

Doprava:

Autobusem od 2.400,-Kč/osoba, vlastní dopravou.

Možnosti výletů:

Poreč, Novigrad, Limský záliv, Rovinj, Vrsar, Pula, Brijuny, Benátky

Mobilní domky Premium Exclusive↓↓↓

A pokud by vás zajímalo, na kolik by vás pobyt stál přes Booking, můžete se podívat zde. Moje vlastní fotky z kempu pak nejdete tady na Facebooku