Poptávka zájezdu

Máme pocit, že právě teď je ten nejlepší čas začít vybírat rodinnou dovolenou? Jsou tady tři cesty, kterými se můžete vydat:

1) Zadáte si u mne nekonkrétní poptávku zájezdu

To znamená, že mi napíšete vaše představy o tom, jaká dovolená by to měla být. Pro kolik lidí. A já vám něco podle svých zkušeností vyberu a doporučím. Z časových důvodů ale takové poptávky přijímám jen od majitelů mého placeného e-booku na VIP emailu. Všechny poptávky totiž všechny osobně. A potřebuju mít jistotu v tom, že máte o dovolené reálné přestavy.

To je totiž vůbec ten nejdůležitější předpoklad k tomu, abyste byli s rodinnou dovolenou spokojeni. 

2) Začtete se do článků na mém blogu

A konktétní hotel si tam vyhlídnete. K dispozici je vám velké množstí zájezdů, které pro rodiny s dětmi ve článcích na blogu doporučuji. Až vám něco padne do oka, můžete použít vyhledávač zájezdů. Tam zadáte přesný počet dospělých, dětí. Ukaží se vám aktuálně volné varianty společně s cenou pro celou vaši rodinu.

Ve vyhledávači můžete zadat i přesný název hotelu. Nebo můžete hledat podle zemí, kam byste rádi.

> > >

 

3) Použijete hned vyhledávač zájezdů

Doporučuju hlavně pro případy, kdy není času na zbyt. A ihned chcete vědět, co je ještě volné. Ve vyhledávači se vám ukážou jen aktuálně volné zájezdy společně s cenou za celou rodinu. V takovém případě si dejte záležet na zadání:

  • destinace (pokud máte preference)
  • termínu, včetně počtu dní
  • počtu osob se správných věkem dětí (v době navrátu z dovolené)
  • dopravy a stravy

Další kolonty jako typ zájezdu, kategorie, First/Last minute a filtry můžete ignorovat.