Poptávka zájezdu

Máme pocit, že právě teď je ten nejlepší čas vybrat rodinnou dovolenou?

Super. Moc ráda vám pomůžu, pokud budu moct. Abych věděla, o co přesně máte zájem, vyplňte a odešlete tento webový formulář. A budete zase o krok blíž k famózní rodinné dovolené v cizině!

Upozornění pro léto 2020:

Vážení a milí, prodeje na léto 2020 zatím nesměle začínají. Zatím proto příjímám jen a pouze:

  • pro letecké zájezdy konkrétní poptávky inspirované posledním článkem na blogu, což jsou varianty pro velmi náročné
  • pro zájezdy s vlastní dopravou nebo autobusem konkrétní poptávky na dovolenou v mobilních domcích z tohoto článku z minulého roku, tyto možnosti se nyní prodávají na léto 2020 za ceny minulé seźony

Nekonkrétní poptávky přijímám na léto 2020 pouze od čtenářů mého e-booku na VIP emailu. Jakmile bude nabídka na léto kompletnější, tito klienti přijdou jako první na řadu.

Přijímaní nekonkrétních poptávek (pokud chcete doporučit něco na základě vaších kritérií) na léto 2020 oznámím na svém Facebookové stránce, stejně jako případné další zajímavé možnosti z předprodejů. Prozatím jsem nucena je naprosto drze ignorovat a považovat za spam.

Prohlášení: Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u mě v bezpečí a budu (Eva Szopová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro vypracování nabídky dovolené a zasíláním dalších emailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.