Poptávka zájezdu

Máme pocit, že právě teď je ten nejlepší čas vybrat rodinnou dovolenou?

Super. Moc ráda vám pomůžu, pokud budu moct. Abych věděla, o co přesně máte zájem, vyplňte a odešlete tento webový formulář. A budete zase o krok blíž k famózní rodinné dovolené v cizině!

Od 17.2. do 21.2. 2020 mám dovolenou. Neváhejte mne kontaktovat předtím nebo potom.

Důležité upozornění:

Vážení a milí, protože všechny poptávky zpracovávám osobně a je jich velké množství, není v mých silách věnovat se všem. V tuto chvíli tedy přijímám jen a pouze:

Nekonkrétní poptávky  (chcete doporučit zájezd podle vašich kritérií a rozpočtu) přijímám na léto 2020 pouze od čtenářů mého e-booku na VIP emailu. Takže pokud toužíte po ultra péči, doporučuji si e-book pořídit.

Zatím nevím, jestli v nějakou chvíli zahájím přijímaní nekonkrétních poptávek na léto 2020 od všech klientů. Pokud ano, oznámím to na této stránce.

Prozatím jsem ale nucena nekonkrétní poptávky drze ignorovat a považovat za spam.

Prohlášení: Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) jsou u mě v bezpečí a budu (Eva Szopová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro vypracování nabídky dovolené a zasíláním dalších emailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.