Léto 2020 – druhá várka leteckých zájezdů v předprodeji: Zn: co koupit do konce září

V tomto blogovém článku to nebude žádné dlouhé povídání, spíš naopak. Mluvit k vám budou především čísla a tabulky. Není totiž čas ztrácet čas. Tohle jsou možnosti leteckých zájezdů pro rodiny s dětmi, které je nejlepší koupit do konce září. Což je de facto za dveřmi.

Když budete chtít o hotelech znát další detaily, budete muset hodně proklikávat do minulých článků.

Do konce září některé zájezdy koupíte za nejnižší cenu. Nevýhoda je, že na trhu pořád nejsou všechny možnosti. Proto vám vybírám sedm hotelů, které se opravdu vyplatí koupit už teď.

Pokud se vám ceny zdají vysoké, raději si spočítejte, jaký je reálný rozpočet pro leteckou dovolenou pro rodinu s dětmi, pokud ji kupujete jako tzv. first minute. Můžete to udělat podle tohoto mého článku.

1) Mallorka, Hipotels Mediterraneo Club****:

A začneme hned výjimkou. O tomto hotelu na mém webu, pokud mě paměť nešálí, nepadlo ještě ani slovo. A byla to chyba. Ptáte se proč? Protože je na Mallorce, která je výborná pro rodiny s dětmi, ale není tam moc hotelů, které mají  2+2 pokoje. A ještě k tomu jsou takto skvěle vybaveny pro rodiny.

Tady najdeme prostorné apartmány, kde se vejdete pohodlně a elegantně i jako čtyřčlenná rodina. (A dokonce s sebou můžete mít ještě i jedno dítě do dvou let). Navíc je přímo na krásné pláži,  má český animační klub, skluzavky pro malé děti. Proto vždy mizí rychlostí blesku.

Tak rychle, že jsem vám o něm v minulých sezónách vůbec nestihla říct.

2) Rhodos, Esperides Beach**** + Blue Sea Beach****

Opět úžasné hotely pro rodiny s dětmi, mluvím o nich podrobně v tomto článku. Hotely leží vedle sebe, takže jsem vám je i tady dala do jednoho místa. Červnové a záříjové termíny v těchto hotelech mají nyní akci „děti zdarma”, která ale platí ale jen omezeně.

 

3) Kos, Gaia Royal****

Ideální hotel pro rodiny s dětmi v mnoha směrech. Mluvím o něm v tomto článku. Je to velice dobrá volba pro větší rodiny, protože má i pokoje pro pět osob. Ale super i s malinkými dětmi, třeba i v kočárku.

4) Rhodos, Kolymbia Sun***

Naprosto bezkonkurenční hotel, co se týče poměru cena/kvalita. V kalkulacích se dostáváme níž, než je za letecký zájezd do Řecka s all inclusive běžné, což si můžete spočítat v tomto článku. Jak já vidím tento hotel se dozvíte zase tady. A i v tomto případě najdeme pokoje pro rodiny 2+3, tentokrát v neopakovatelné cenové hladině.

5) Korfu, Attika Beach***+

O tomto hotelu píšu v tomto článku z minulého roku, kde uvádím hotely, kde jsou pokoje 2+3 a 2+4. Ale není vhodný jen pro velké rodiny, ale i pro vás, kteří máte jen malé dítko nebo děti a jedete s ním k moři úplně poprvé.

Tady jsou ceny jen s polopenzí.

6) Egypt, Prima Life Makadi Resort & Spa*****

Jeden z nejlepších hotelů pro rodiny s dětmi v Egyptě. Je kousek z letiště, má pozvolný vstup do vody, je přímo na pláži, má skluzavky a tobogány, český animační klub a výbornou úroveň.

Víc už si skoro ani nelze přát.

V minulosti jsem ho uváděla zase jako skvělou možnost pro velké rodiny. A ty které jsem tam poslala byly nadšené.

Cenově se pohybuje na velice slušné úrovni, proto se tady často létá i na dva nebo dokonce na tři týdny. Kromě pokojů 2+3 jsou tady i pokoje pro samostatné rodiče s dítětem, což také výjimka. Nemusíme tady tak platit dvě dospělé ceny, jak je běžně zvykem.

7) Turecko, Club Kastalia*****

Úžasný, velice osvědčený hotel v Turecku, o kterém píšu třeba v tomto článku. Do konce září za naprosto báječné ceny. Takže se zase vyplatí kupovat i delší pobyty na 10/11 nocí nebo rovnou dva týdny.

Protože, aby se Turecko pohybovalo na dva týdny za podobnou cenu jako Egypt se opravdu jen tak nevidí.

I při týdenní variantě se cenově dostaneme mnohem níž, než je na Turecko zvykem. To si můžete ověřit tady.

Eva Szopová
Maminka dvou úžasných dcer. Partnerka muže ze země tequily. Provozovatelka cestovní agentury Cesty s dětmi a autorka e-booku Návod na šťastnou koupi leteckého zájezdu k moři.
Komentáře